Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 11 lip 2012

    Właśnie kogo zna LH i JJ,znowu na forum toczą sie jakieś przypuszczenia.Uważacie że w kościele jest jak wszędzie!!!-naprawdę???Nie wiem gdzie ty pracujesz ale jak uważasz że możesz wybierać i robisz to dzięki twoim znajomością to GRATULUJE a jeszcze bardziej dziwi mnie dalsze twoje stwierdzenie że robisz co ci powiedzą.Zapewne są osoby co tak postępują osobiście nie wiem nie wnikam.Tak sie składa że pracuje jako osoba świecka w Kurii i wiem jak wyglądają przenosiny księży ,więc nic z tych postów wypisanych wyżej nie jest prawdą, a to co wypisuje parafianin to jakaś paranoja.Ciekawi mnie co jeszcze zostanie napisane na temat tych księży ,naprawdę Wstyd wypisywać coś podobnego nie mając o tym pojęcia.Ksiądz też człowiek ,a to że nosi sutannę to nie powód żeby wypisywać takie brednie na jego temat.Co Do Księdza Kardynała to czym on powinien się zainteresować ???Naprawdę nikt nigdy by nie pomyślał że w MYslenicach gdzie jest Sanktuarium Maryjne,Księża z powołania którzy naprawde starają sie pełnić swoją funkcję jak najlepiej znajdą sie jeszcze tacy ludzie którzy będą PLOTKOWAĆ jak nie o kazaniach to o fryzurach no i niestety o tym dlaczego dany kapłan tak długo pełni funkcję wikarego w parafii.Czy ktoś kedyś was sie zapytał dlaczego tak długo pracujecie w swojej firmie,albo w zakładzie pracy!!!

    5 70 Cytuj
  • 11 lip 2012

    http://muzyka.onet.pl/galerie/elegancka-alicja-wegorzewska-na-wernisazu-prac-raf,5185340,0,galeria-mala.html

    Zanim napiszecie kolejny durnowaty post na księdza proponuje zapoznajcie się z tym.

    2 9 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Jak to możliwe, że ksiądz, który olewa zajęcia religii, głosi mętne kazania jest jeszcze na parafii?

    47 7 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Sens posługi 5-letniej wynika z zagrożenie jakie może nieść dłuzsze pozostanie. Ksiadz z dłuższym stazem wyrabia sobie pozycję, ma większe zapotrzebowania, mniej się stara i może wchodzić w głębsze relacje z ludzmi, co może szkodzić.

    47 3 Cytuj
  • 12 lip 2012

    nie tylko ksiądz robi luźne lekcje to że puścił raz czy dwa film na religii nie znaczy że olewa zajęcia!Nie masz poęcia o czym był film ,czy nie związany z tematem katechezy,człowieku zastanów się.Kilkanaście lat temu kończyłam szkołę i ksiądz też puszczał filmy które były związane z danym tematem.Obecnie często po przerobieniu materiału, przed klasówką puszczam dzieciakom na lekcji właśnie film dla całkowitego opanowania tematu.Dla ciebie to też będzie olewanie zajęć z danego przedmiotu?.Nie wiesz jaki jest program nauczania to nie komentuj. Głosi mętne kazania????to nie jest powód do opuszczenia parafii!Pozatym źle sie wysłowiłeś jakie mętne???to że do ciebie nie trafiają to sie nie myle bo mylisz pojęcia!Ten temat o ks JJ Przekroczył już chyba wszelkie możliwe granice ciągnie się niemiłosiernie długo i najwyższy czas zakończyć bezpodstawne wypisywanie bredni na temat księdza.Nie wiem czy swoje posty wypisują ludzie poważni mający jakieś wykształcenie i trochę kultury ,czy dzieci nudzące się na wakacjach i okupujące internet.

    10 43 Cytuj
  • 12 lip 2012

    są osoby którym bardzo zależy aby ośmieszyć ks JJ,po przeczytaniu postów bardzo łatwo wyciągnąć taki wniosek.Śmieszą mnie te wszelkie uwagi co do JJ uczepiliście sie i wygląda na to że wypisywanie na kogoś bredni sprawia wam wielką radość .Zachowanie jak conajmniej dzieci w piaskownicy.Prawda jest taka że nikt nikomu jeszcze nie dogodził ,a niestety Myślenice zaczynają być słynne ,ba jak nie przeszkadza zegar na wieży bo za głośno bije i melodyjka nie ta, to do tego jeszcze temat z Ks JJ i LH.

    8 48 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Ksiądz JJ nie puszcza filmów raz czy dwa, tylko bardzo często. To może okurat każdy, kto posiada wiedzę uruchomienia DVD. Liczę,że JJ zastanowi się nad swoim postępowaniem.
    Nie jest dobrze pouczać innych, samemu zaś postepować niewłaściwie.
    Dziwisz nie prowadzi żadnych auditów?

    39 7 Cytuj
  • 13 lip 2012

    [quote=gość: 2.2] Ksiądz JJ nie puszcza filmów raz czy dwa, tylko bardzo często. To może okurat każdy, kto posiada wiedzę uruchomienia DVD. Liczę,że JJ zastanowi się nad swoim postępowaniem.
    Nie jest dobrze pouczać innych, samemu zaś postepować niewłaściwie.
    Dziwisz nie prowadzi żadnych auditów? [/quote]
    a filmy sa mocne?3D ,

    12 5 Cytuj
  • 13 lip 2012

    któremuś z moderatorów bardzo zależy na tym by ten temat był niezamknięty

    12 37 Cytuj
  • 14 lip 2012

    [quote=gość: ed9] któremuś z moderatorów bardzo zależy na tym by ten temat był niezamknięty [/quote]

    Bardzo merytoryczna odpowiedź. Kunszt błyskotliwości. Nie pasuje, to zamknąć. I na Sybir?

    37 5 Cytuj
  • 15 lip 2012

    [quote=gość: ed9] któremuś z moderatorów bardzo zależy na tym by ten temat był niezamknięty [/quote]

    któremuś bardzo zależy na tym by ten temat był zamknięty

    31 5 Cytuj
  • 15 lip 2012

    ludzie ja można chodzić do kościoła to jest tak jak byś popierał naszych polityków tylko kasa i tyle. Jestem wierzący ale nie będę chodził i koniec.

    14 8 Cytuj
  • 15 lip 2012

    nie chodzę do kościoła sorry pomyłka

    8 5 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Anegdotka do przemyśleń.

    Jesteście włascicielami (Dziwisz) dużej firmy, która ma siedziby w różnych miastach. Jest uzgodnione, że każdy pracownik pracuje w jednym mieście 5 lat. Ma to na celu ciągłe samoksztacenie i uniknięcie niezdrowych i zakazanych relacji międzyludzkich. Wszyscy wywiązują się należycie z obowiązków, jednak po pewnym czasie następuje u niektórych rezygnacja i postawa „A co mi zrobią!”.
    Szef chce nastraszyć i przenosi przedterminowo niewinnego, jednego z pracowników (Zbyszek).
    Problem do roziązania:
    Jeden z pracowników jest bardzo ambitny i marzy o awansie- jego zachowanie świadczy o tym, że ten awans już uzyskał (LH). Drugi totalnie sobie wszystko olewa (JJ).
    Co ma zrobić szef?
    Rozwiązanie jest na pierwszy rzut oka proste, ale jednak tego nie robi. Dlaczego?

    54 7 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: Fit57] gość: ed9 napisał/a: któremuś z moderatorów bardzo zależy na tym by ten temat był niezamknięty

    któremuś bardzo zależy na tym by ten temat był zamknięty [/quote]

    a powiedz mi co jeszcze chcesz dodać do tego tematu? co było jeszcze nie napisane?

    3 39 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: 2.2] Anegdotka do przemyśleń.

    Jesteście włascicielami (Dziwisz) dużej firmy, która ma siedziby w różnych miastach. Jest uzgodnione, że każdy pracownik pracuje w jednym mieście 5 lat. Ma to na celu ciągłe samoksztacenie i uniknięcie niezdrowych i zakazanych relacji międzyludzkich. Wszyscy wywiązują się należycie z obowiązków, jednak po pewnym czasie następuje u niektórych rezygnacja i postawa „A co mi zrobią!”.
    Szef chce nastraszyć i przenosi przedterminowo niewinnego, jednego z pracowników (Zbyszek).
    Problem do roziązania:
    Jeden z pracowników jest bardzo ambitny i marzy o awansie- jego zachowanie świadczy o tym, że ten awans już uzyskał (LH). Drugi totalnie sobie wszystko olewa (JJ).
    Co ma zrobić szef?
    Rozwiązanie jest na pierwszy rzut oka proste, ale jednak tego nie robi. Dlaczego? [/quote]

    Już wcześniej zostało to wyjaśnione. Kryje się za tym jakaś wielka tajemnica!!!

    42 4 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: BARAN] gość: 2.2 napisał/a: Anegdotka do przemyśleń.

    Jesteście włascicielami (Dziwisz) dużej firmy, która ma siedziby w różnych miastach. Jest uzgodnione, że każdy pracownik pracuje w jednym mieście 5 lat. Ma to na celu ciągłe samoksztacenie i uniknięcie niezdrowych i zakazanych relacji międzyludzkich. Wszyscy wywiązują się należycie z obowiązków, jednak po pewnym czasie następuje u niektórych rezygnacja i postawa „A co mi zrobią!”.
    Szef chce nastraszyć i przenosi przedterminowo niewinnego, jednego z pracowników (Zbyszek).
    Problem do roziązania:
    Jeden z pracowników jest bardzo ambitny i marzy o awansie- jego zachowanie świadczy o tym, że ten awans już uzyskał (LH). Drugi totalnie sobie wszystko olewa (JJ).
    Co ma zrobić szef?
    Rozwiązanie jest na pierwszy rzut oka proste, ale jednak tego nie robi. Dlaczego?

    Już wcześniej zostało to wyjaśnione. Kryje się za tym jakaś wielka tajemnica!!! [/quote]

    Proszę rozwiń.

    33 16 Cytuj
  • 17 lip 2012

    ten książ jest fajny i wesoły

    8 43 Cytuj
  • 18 lip 2012

    Taki dziwny trochę jest. Nie sposób Go wyczaić.

    45 5 Cytuj
  • 19 lip 2012

    [quote=gość: MyszkaPipi] Taki dziwny trochę jest. Nie sposób Go wyczaić. [/quote]

    Boi się czegoś.

    41 7 Cytuj
  • 19 lip 2012

    [quote Już wcześniej zostało to wyjaśnione. Kryje się za tym jakaś wielka tajemnica!!!

    Proszę rozwiń. [/quote]

    Nie mogę bo to tajemnica. Jednak jak zostało przez Ciebie zauważone proste rozwiązanie, które samo się nasuwa nie może być zastosowane, a przecież aż się prosi aby je zrealizować. Smutne jeśli pomyśleć jakiego miejsca i jakich ludzi dotyczy!

    36 4 Cytuj
  • 20 lip 2012

    [quote=gość: BARAN] [quote Już wcześniej zostało to wyjaśnione. Kryje się za tym jakaś wielka tajemnica!!! Proszę rozwiń. [/quote]Nie mogę bo to tajemnica. Jednak jak zostało przez Ciebie zauważone proste rozwiązanie, które samo się nasuwa nie może być zastosowane, a przecież aż się prosi aby je zrealizować. Smutne jeśli pomyśleć jakiego miejsca i jakich ludzi dotyczy! [/quote]

    JAk długo mamy czekac?

    31 9 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Przenoszą ks. JJ? Co przeskrobał?

    30 8 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=gość: Dobro23] Przenoszą ks. JJ? Co przeskrobał? [/quote]

    Nie przenoszą ks. JJ, i niestety nie przenoszą ks. LH. Szkoda, bo przydałby się ktoś nowy.

    33 4 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=gość: parafianin] gość: Dobro23 napisał/a: Przenoszą ks. JJ? Co przeskrobał?

    Nie przenoszą ks. JJ, i niestety nie przenoszą ks. LH. Szkoda, bo przydałby się ktoś nowy. [/quote]

    Dlaczego Kościól nie słucha woli ludzi?

    28 3 Cytuj

Odpowiedz