Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 7 sie 2012

    [quote=gość: TAk234] sh_ma napisał/a: Co do plotek jakoby miał zostać proboszczem w Myślenicach - były one już przed zmianą proboszcza i co? Został nim kto inny. Osobiście nie wierzę aby on kiedykolwiek miał zostać proboszczem w Myślenicach.

    Mówiło się, że LH idzie na biskupa. On i jego "mądre przemyślenia". Musiał komuś podpaść. Pokora także jest ważna. [/quote]

    Tylko czy ta osoba zdaje sobie sprawę z tego ze zupełnie nie ma w sobie pokory bo pycha ja całkowicie zagłuszyła ? A na to o ile wiem nie na lekarstwa, niestety!

    116 2 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Tylko czy ta osoba zdaje sobie sprawę z tego ze zupełnie nie ma w sobie pokory bo pycha ja całkowicie zagłuszyła ? A na to o ile wiem nie na lekarstwa, niestety! [/quote]

    OD zawsze LH cechowała pycha? Pamiętacie jego "młodzieńcze lata"?

    26 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    [quote=gość: Taxi] Tylko czy ta osoba zdaje sobie sprawę z tego ze zupełnie nie ma w sobie pokory bo pycha ja całkowicie zagłuszyła ? A na to o ile wiem nie na lekarstwa, niestety! [/quote]OD zawsze LH cechowała pycha? Pamiętacie jego "młodzieńcze lata"? [/quote]

    Był szczuplejszy i bardziej werbalny.

    49 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    ludziee dajcie już spokój

    7 63 Cytuj
  • 10 sie 2012

    OD zawsze LH cechowała pycha? Pamiętacie jego "młodzieńcze lata"?

    OD zawsze, jak pamiertam, taki był. Zawsze, zawsze będzie.

    132 3 Cytuj
  • 12 sie 2012

    [quote=gość: CzesneWarte] OD zawsze LH cechowała pycha? Pamiętacie jego "młodzieńcze lata"?

    OD zawsze, jak pamiertam, taki był. Zawsze, zawsze będzie. [/quote]

    Musimy walczyć, dla dobra Myślenic!
    Nie ma, że zawsze!

    96 4 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Nie chce zapeszać, ale ostatnio nie widziałem LH:)

    68 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Tak na serio, to co się dzieje z Leszkiem?

    5 48 Cytuj
  • 14 sie 2012

    [quote=gość: Foska] Tak na serio, to co się dzieje z Leszkiem? [/quote]

    Vegas!?

    90 2 Cytuj
  • 14 sie 2012

    to jest teoria świadków jehowy...to tyle o tych wypocinach!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

    4 46 Cytuj
  • 14 sie 2012

    jak do Księdza mówisz pan, to po co ty koleś chodzisz do kościoła. Z twojego postu wynika, że nienawidzisz ludzi i to jest twój big problem!

    7 15 Cytuj
  • 15 sie 2012

    [quote=gość: Panko] gość: Foska napisał/a: Tak na serio, to co się dzieje z Leszkiem?

    Vegas!? [/quote]

    HURRRRRAAAAAAAA! Wystarczająco daleko!!!! Ale to na pewno tylko wakacyjne turnee, po wakacjach wszystko wróci do starej normy!

    91 4 Cytuj
  • 16 sie 2012

    [quote=gość: kolo] jak do Księdza mówisz pan, to po co ty koleś chodzisz do kościoła. Z twojego postu wynika, że nienawidzisz ludzi i to jest twój big problem! [/quote]

    Tak, nienawidzę ludzi, bo mówie do księdza Pan. Zachwyca mnie ten poziom intelektualny Twojej wypowiedzi!
    Tak, mam big problem, nawet BigMac.

    23 2 Cytuj
  • 16 sie 2012

    Nie myśleniczanin napisał: to jest teoria świadków jehowy...to tyle o tych wypocinach!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.
    Nie zgadzam się z Tobą Oni są ludzmi kulturalnymi i nigdy w życiu coś takiego by nie zrobili.
    Ja myślę że chodzi o głupią panienkę która sieje plotki.

    3 63 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Czy do księdza nie wolno mówić Pan?

    34 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: Wojskowy] Czy do księdza nie wolno mówić Pan? [/quote]

    Do Leszka, nie:)O!

    65 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: Bebi] gość: Wojskowy napisał/a: Czy do księdza nie wolno mówić Pan?

    Do Leszka, nie:)O! [/quote]

    A może ktoś zebrał by się na odwagę i poszedł z nim pomówić. Może wtedy choć trochę stałby się bardziej ludzki a mniej wyniosły?
    Jeśli jest w nim jakiś pierwiastek ludzki to jeśli czyta te wpisy to powinien co nie co zrozumieć i coś w sobie zmienić!

    45 19 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Parafianin] gość: Bebi napisał/a:gość: Wojskowy napisał/a: Czy do księdza nie wolno mówić Pan? Do Leszka, nie:)O! A może ktoś zebrał by się na odwagę i poszedł z nim pomówić. Może wtedy choć trochę stałby się bardziej ludzki a mniej wyniosły?Jeśli jest w nim jakiś pierwiastek ludzki to jeśli czyta te wpisy to powinien co nie co zrozumieć i coś w sobie zmienić! [/quote]

    Wszyscy boją sie powiedzieć: LESZEK, DAJ NA LUZ!

    54 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Parafianin] A może ktoś zebrał by się na odwagę i poszedł z nim pomówić. Może wtedy choć trochę stałby się bardziej ludzki a mniej wyniosły?
    Jeśli jest w nim jakiś pierwiastek ludzki to jeśli czyta te wpisy to powinien co nie co zrozumieć i coś w sobie zmienić! [/quote]

    Gdzie nie ma pokory to i cudu nie będzie. Szkoda czasu na gadanie.

    49 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: BARAN] gość: Parafianin napisał/a:A może ktoś zebrał by się na odwagę i poszedł z nim pomówić. Może wtedy choć trochę stałby się bardziej ludzki a mniej wyniosły?Jeśli jest w nim jakiś pierwiastek ludzki to jeśli czyta te wpisy to powinien co nie co zrozumieć i coś w sobie zmienić! Gdzie nie ma pokory to i cudu nie będzie. Szkoda czasu na gadanie. [/quote]

    Może jakieś pismo?

    6 44 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Leszku (ks.Leszku, Bracie, LH)

    My Naród, zgłaszamy się z prośbą o …

    (proszę o dokończenie)

    5 50 Cytuj
  • 21 sie 2012

    oczywiscie ze zgadzam sie z tymi słowami ksiadz J. J jest wspaniałym ksiedzem miałam z nim lekcje przez trzy lata i bardzo sobie go chwale uwielbiałam go słuchac gdyz ma podejscie do młodzieży i mówi bardzo interesujace i poruszajace kazania nie zgodze sie z opinia ze zle spowiada jest wymagajacy i wyrozumiały mysle ze to wazne i dobre cechy A WY LUDZIE zastanówcie sie nad soba i nie piszcie takich głupot bo wstyd

    12 44 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: mag*****] oczywiscie ze zgadzam sie z tymi słowami ksiadz J. J jest wspaniałym ksiedzem miałam z nim lekcje przez trzy lata i bardzo sobie go chwale uwielbiałam go słuchac gdyz ma podejscie do młodzieży i mówi bardzo interesujace i poruszajace kazania nie zgodze sie z opinia ze zle spowiada jest wymagajacy i wyrozumiały mysle ze to wazne i dobre cechy A WY LUDZIE zastanówcie sie nad soba i nie piszcie takich głupot bo wstyd [/quote]

    Chyba tak nie myślisz. Na pewno wiesz, kto to JJ?

    7 12 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Śmieszne. Niech się zachowuje jak przystało na księdza, takim zachowaniem zniechęca do Kościoła. To tylko człowiek taki jak wszyscy i też jest grzesznikiem, to, że jest księdzem nie znaczy, że wszystko mu wolno. Powinien dawać przykład a ten klecha nic sobą nie reprezentuje.

    49 6 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Byłam u niego raz do spowiedzi i miałam wrażenie, że on już postawił na mnie wyrok i mam gwarantowane smażenie w ogniu piekielnym:) zaznaczam, że nikogo nie zabiłam itd.:) standardowe grzechy. Niech lepiej popatrzy na siebie bo coś mu się poplątało- on nie jest Bogiem tylko Jego sługą i myślę, że jak już coś to Bóg powinien mieć do niego większe wymagania niż do przeciętnego człowieka, a on traktuje wszystkich z góry z pogardą. Jako człowiek jest beznadziejny a co dopiero jako ksiądz.

    49 5 Cytuj

Odpowiedz