Forum » Społeczeństwo

cyrk ZAGINAL - akcja poszukiwawcza

  • 8 gru 2009

    powiem Ci Greto, że jestem spokojnym apolitycznym mieszkańcem pipidówy zwanej Myślenicami od urodzenia a więc od niemal czterech dekad i niewiele mnie obchodzą wasze gierki polityczne bo pomimo tego czego mnie uczyli zawsze w domu nie mam zamiaru brać udziału w ŻADNYCH wyborach i to nie tylko tych samorządowych. Do tej pory zawsze oddawałem swój głos którym później podobnie jak obietnicami wyborczymi wycierano sobie d..ę .
    Wracając do tego forum to uważam, że to jedna wielka żenada lecz nie dziwi mnie to, bo w tym mieście ciężko doczekać się czegoś co funkcjonuje należycie przez dłuższy czas...

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Rozwiń i uzasadnij ostatnie zdanie.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    sęk w tym że nie mam ochoty udzielać w Waszym towarzystwie wzajemnej adoracji

    cyrk to forum a błazny forumowicze
    tak czy nie???

    nara

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Szkoda twojego czasu, lepiej weź kredki albo farbki i pomaluj coś :D

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Dziękujemy Ci zatem sondażu że byłeś łaskaw choć na kilka postów towarzyszyć nam w tym szambie w jakim ku Twemu słusznemu obrzydzeniu się taplamy.

    Nie zapomnij się umyć przed jutrzejszym dniem.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    gdzie jest cyrk teraz po wyborach ? :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    poszedł ze zdzichem do suwałk

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 22 lis 2010

    ale ma szanse zostac radnym musi wracac

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Wygląda, że Cyrkowi braknie kilku głosów do zostania radnym. A to pech..

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Okręg nr. 1

    1. Kudas Rafał Marek 298
    2. Bylica Jan Wojciech 291
    3. Podmokły Bogusław S. 264
    4. Gowin Leszek Władysław 240
    5. Syrek Zbigniew Jan 188

    6. Tondera Roman 186
    7. Zalubowski Rafał M. 181
    8. Rawło Leszek 161
    9. Kutrzeba Ryszard 153
    10. Jopek Aleksander 149

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Drogi Cyrku, Drogi Rafale

    Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno o mało się, nie popłakałeś jak Kielan powiedział: "Ostatnia nagroda jaką dostanie Pan Ostrowski ode mnie to będzie WIKTOR". Jak miło wspomnieć te jakże prorocze słowa. :)

    Więc bardzo dziękujemy za WIKTORA ZWYCIĘSTWA. Wyborcy pokazali, że nie dają aprobaty dla polityki jaką prowadzicie. Nie da opierać się jej na nienawiści i ciągłej bez konstruktywnej krytyce!

    MACIEJ OSTRAWKI GÓRĄ, zwyciężyła skuteczność i autentyczność, a nie pieniądze od przedsiębiorców i puste slogany.

    Gratulacje Maćku dla Ciebie! Zasługiwałeś na ten sukces! Osiągnąłeś piękny wynik.

    Myślę Cyrku, że nie ma jak teraz usiąść na spokojnie w fotelu i przeliczyć razem z panem Sawickim ile pieniędzy wydaliście w błoto 

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    W sumie wynik wyborów okazał się być najlepszym z możliwych i podsumowałbym je jednym słowem "sprawdzam"

    1). Skoro w tej gminie jest tak źle jak piszą o tym "kielanowcy", zobaczymy jak poradzi sobie z tym piwem które naważył Ostrowski - "sprawdzam",

    2). Skoro panu Kielanowi tak bardzo zależało na dobru miasta i gminy, został radnym - czy podejmie to wyzwanie czy tylko chodziło o "dorwanie się" i zrezygnuje z mandatu radnego wystawiając do wiatru swoich wyborców... sprawdzam!

    3). Cyrk i jemu podobni wyzywali radnych od "niekompetętnych" i "wieśniaków", dziś świetnie się złożyło, bo sami będą w radzie zasiadać, zobaczymy jakie kompetencje oni prezentują - sprawdzam!

    4). Sedno "obiektywnie" pisało o wszystkim co "złe", zobaczymy co napisze o pracy czterech nowych radnych... sprawdzam!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    i z drugiej strony...

    5). Burmistrz w kampanii twierdził, że gmina i miasto, "ma się dobrze" mimo zadłużenia i (krytykowanych przez opozycję) inwestycji, ma kolejne 4 lata żeby udowodnić wszystkim mieszkańcom czy tak jest na prawdę...

    6). Przed kampanią wbito łopatę przy budowie dworca... zobaczymy czy ta budowa przebiegnie tak jak nas zapewniano...

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    [quote]5). Burmistrz w kampanii twierdził, że gmina i miasto, "ma się dobrze" mimo zadłużenia i (krytykowanych przez opozycję) inwestycji, ma kolejne 4 lata żeby udowodnić wszystkim mieszkańcom czy tak jest na prawdę...

    6). Przed kampanią wbito łopatę przy budowie dworca... zobaczymy czy ta budowa przebiegnie tak jak nas zapewniano...[/quote]
    A co jeśli tego nie zrobi???
    Możesz go za 4 lata pocałować tam gdzie słońce nie dociera, po kolejnych 4 latach to już nawet się nie będzie pchał na ten stołek a co z Myślenicami ???

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Brawo Panie Macieju. Wykonał Pan wiele wspaniałej pracy dla naszego miasta Życzę wygrania w kolejnych wyborach. I proszę pamiętać zawsze byliśmy jesteśmy i będziemy z Panem na dobre i na złe na zawsze.
    Moje najszczersze gratulacje.
    Wiktor :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ale co ma Ostrowski do tego tematu. Szybciutko zasuwaj na stronę główną tam jest temat w którym można bić pokłony, szybciutko...

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Cygnus już nie przeżywaj dostaliście kopa i wynocha.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Bezkonta, do mnie piszesz. Pisz na temat, bo wazelina kapie w innych wątku.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lis 2010

    Dlaczego Cyrku nic nie" kropniesz". Wszakże nie ma tajemnicy obrad rady miasta?
    Dawaj z pierwszymi wrażeniami!

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    cyrk pewno był na balandze (integracyjnej ?!) na cześć panującego w siedmiu smakach, moze jeszcze trzeźwieje ???

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    Drogi Ad
    Jeszcze nie było pierwszej sesji (jest jutro o dziewiątej) zatem nie było obrad.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lis 2010

    Dziękuję, poczekam!

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    Widziano wczoraj Cyrka z strzelnicy w doborowym towarzystwie. Tego kto mógł się spodziewać ;)

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Czyżby z opozycji "zeszło powietrze"?Wszyscy zamilkli ?

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Może tak być
    ;)

    Cytuj

Odpowiedz