Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 10 wrz 2016

    Komuna ponoć upadła w 1989 roku a "nożyce Golicyna" działają nadal.
    Do Siwaka bliżej Twoim niż PiSowcom.

    4 1 Cytuj
  • 10 wrz 2016

    Smoleńsk zamach czy katastrofa ? Katastrofa jak cały PIS !

    6 4 Cytuj
  • 10 wrz 2016
    piękny maryjan napisał/a:

    Smoleńsk zamach czy katastrofa ? Katastrofa jak cały PIS !

    Robią kabaret ze smierci ludzi.
    Durne apele, klamstwa o tym ze ktos poległ. Ech szkoda słów.
    Wstyd i brak szacunku do zmarłych.

    Pis podsyca tylko wojne Polsko - Polską.

    6 5 Cytuj
  • 10 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Widzę że paliwko się kończy. Zaczynają się prywatne wycieczki. Tak już macie od zawsze.

    W nawiązaniu do powyższej wypowiedzi i ku potomności kilka co bardziej kulturalnych wypowiedzi i prywatnych wycieczek (jak paliwko się skończyło) naszego towarzysza walkera.

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    Oczywiście wszystkie cytaty pochodzą z wątku Dobra zmiana i są wyrwane z kontekstu i baaardzo stronnicze.

    Ciekawe czy się towarzysz walker ustosunkuje do powyższych cytatów....... zresztą tak już ma od zawsze.................

    3 3 Cytuj
  • 11 wrz 2016

    Dobra zmiana trwa... Gdzie my żyjemy ;/
    ------------------------
    Obchody 333 rocznicy odsieczy wiedeńskiej odbyły się w Krakowie z udziałem wojska. Zgodnie więc z zarządzeniem szefa MON, Antoniego Macierewicza, odczytano apel smoleński.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/530656,apel-smolenski-na-obchodach-rocznicy-odsieczy-wiedenskiej.html
    ------------------------

    6 2 Cytuj
  • 12 wrz 2016
    m_markos napisał/a:

    Dobra zmiana trwa... Gdzie my żyjemy ;/
    ------------------------
    Obchody 333 rocznicy odsieczy wiedeńskiej odbyły się w Krakowie z udziałem wojska. Zgodnie więc z zarządzeniem szefa MON, Antoniego Macierewicza, odczytano apel smoleński.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/530656,apel-smolenski-na-obchodach-rocznicy-odsieczy-wiedenskiej.html
    ------------------------

    Niech sobie odczytano. Co ci do tego?
    W tej nienawiści do Kaczyńskiego już całkiem bzikujecie.

    3 9 Cytuj
  • 12 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Niech sobie odczytano. Co ci do tego?
    już całkiem bzikujecie.

    Walker ma rację, całkiem bzikujecie. Mnie się taki apel bardzo podoba. Niech ludzie wiedzą gdzie się rozbił samolot z pasażerami z Polski.
    Każdy taki apel to utrwalenie nazwisk tej tragedii.

    Na takie uroczystości przychodzą w większości ludzie starsi i aktywiści. A powinien ten apel mieć bardziej szeroki propagandowo charakter. Powinien docierać do ludzi młodych, do mas i uczyć ich nazwisk, bo to 94 osoby.

    Aby te apele stały się bardziej masowe, powszechne i bardziej docierające na prowincję, ja proponował bym aby każde Dni Myślenic rozpoczynać od Apelu Smoleńskiego, nie musi być nawet sam Pan Jarosław Kaczyński czy Pan Minister Antoni, mógłby wysłać młodego, zdolnego Bartka Miśkiewicza, ten miałby z młodzieżą na Zarabiu dużo lepszy kontakt.
    Wojsko mogli by godnie zastąpić strażacy w metalowych, lśniących hełmach.

    8 4 Cytuj
  • 12 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Niech sobie odczytano. Co ci do tego?
    W tej nienawiści do Kaczyńskiego już całkiem bzikujecie.

    Ale PISiaki macie tupet. Z każdym dniem coraz większy.

    Jak jest jakaś rocznica czy uroczystość to obchody powinny być tylko z tym danym wydarzeniem związane a nie że będziecie torturować społeczeństwo wszędzie apelem smoleńskim.

    5 3 Cytuj
  • 12 wrz 2016

    [cytat=Walker84]Niech sobie odczytano. Co ci do tego?

    Co mam pisać o jakiś politycznych inscenizacjach. To są informacje 5 kategorii wagi z mojego punktu widzenia i większości ludzi w tym kraju.

    Ale jaja!!! można cytować towarzysza walkera i udzielać odpowiedzi na jego cytaty jego wypowiedziami !!!!

    Ps. Film Smoleńsk został zaliczony w amerykańskim serwisie filmowym do gatunku FANTASY i przygodowych . sie chłopcy poznali szacun !!!!!

    3 3 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    m_markos napisał/a:

    Ale PISiaki macie tupet. Z każdym dniem coraz większy.

    Jak jest jakaś rocznica czy uroczystość to obchody powinny być tylko z tym danym wydarzeniem związane a nie że będziecie torturować społeczeństwo wszędzie apelem smoleńskim.

    Społeczeństwo jak widać tego tak nie odbiera bo pisiaków dalej popiera. Komu tam jakiś apel przeszkadza?
    Mało to ważniejszych spraw ?
    Tylko tacy fanatycy jak ty mają z tym problem.

    4 7 Cytuj
  • Andrzej 13 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Społeczeństwo jak widać tego tak nie odbiera bo pisiaków dalej popiera. Komu tam jakiś apel przeszkadza?
    Mało to ważniejszych spraw ?
    Tylko tacy fanatycy jak ty mają z tym problem.

    Sam napisałeś wielokrotnie, że społeczeństwo to w większości głupia masa, której zależy tylko na pełnym portfelu i pełnym brzuchu. Kogo interesuje jakaś drugorzędna polityka, czy trzeciorzędna kultura, że o nieistotnej historii (poza tą smoleńską i wyklętą) nie wspomnę.

    3 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Z tym obecnym poparciem dla PiS to bym juz nie przesadzal. PiS topnieje na oczach, rosnie poparcie dla Nowoczesnej ktora juz teraz ma wynik taki jak PiS z dalsza prognoza wzrostowa,,,,,

    3 3 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    Z tym obecnym poparciem dla PiS to bym juz nie przesadzal. PiS topnieje na oczach, rosnie poparcie dla Nowoczesnej ktora juz teraz ma wynik taki jak PiS z dalsza prognoza wzrostowa,,,,,

    Widzę że dobry humor cię nie opuszcza :)

    4 3 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    Endrju napisał/a:

    Sam napisałeś wielokrotnie, że społeczeństwo to w większości głupia masa, której zależy tylko na pełnym portfelu i pełnym brzuchu. Kogo interesuje jakaś drugorzędna polityka, czy trzeciorzędna kultura, że o nieistotnej historii (poza tą smoleńską i wyklętą) nie wspomnę.

    Nigdy tak nie napisałem..

    2 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Tak ciesze sie z konca popisu. Sami sie wycinacie. Brawo :-d

    3 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Nawet gdy PiS i PO się rozleci to ludzie mają rozum i nie wybiorą zasłużonego w walce z PISem.
    Tak że Obajtek będzie śnił sie po nocach jeszcze długo.

    2 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    A co mnie obchodzi Obajtek? Jesli winien to niech siedzi, jesli niewinny niech robi co chce. Ludziom non stop ocierajacym sie o wymiar sprawiedliwosci wara od publicznego grosza. Tyle. I takiego wala,,,,

    1 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    A co mnie obchodzi Obajtek? Jesli winien to niech siedzi, jesli niewinny niech robi co chce. Ludziom non stop ocierajacym sie o wymiar sprawiedliwosci wara od publicznego grosza. Tyle. I takiego wala,,,,

    Zaraz, zaraz czyli można tak kogoś pomówić a zasada domniemywania niewinności nie obowiązuje ? Coś nie tak z respektowaniem konstytucji u ciebie trochę ..

    2 1 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Co Ty mi tu wmawiasz? Poczytaj sobie komentarze w necie pisane przez zwolennikow PiS. Tam sa pomowienia konkretne. Ja pisze - niech kazdy podejrzany bedzie sprawiedliwie osadzony niezaleznie z jakiej ktos jest partii. Od stwierdzania winy jest sad, niezawisly. I nie tak zeby sedzia byl pod naciskami ziobera.

    2 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    Co Ty mi tu wmawiasz? Poczytaj sobie komentarze w necie pisane przez zwolennikow PiS. Tam sa pomowienia konkretne. Ja pisze - niech kazdy podejrzany bedzie sprawiedliwie osadzony niezaleznie z jakiej ktos jest partii. Od stwierdzania winy jest sad, niezawisly. I nie tak zeby sedzia byl pod naciskami ziobera.

    Ale podstawowa sprawa. Jak to jest?
    Pomawiasz ludzi nie skazanych prawomocnym wyrokiem sądowym. Czyli nie winnych w świetle prawa i Konstytucji tego kraju. Podejrzany nie znaczy winny.
    Walczysz o jakieś tam demokracje i respektowanie Konstytucji a sam się do niej nie stosujesz.
    To jak już pisałem dawno temu jest cyrk.

    2 2 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Nie pomawiam, dalem w innym temacie przyklady osob z PiSu do przeswietlenia przez prokurature. Walker, ogarnij sie no. Bo w istocie piszemy o tym samym. Z jakiego swiata wy jestescie??? Z Wladimirgradu?

    Ps. to temat o Smolensku,,,,

    4 1 Cytuj
  • 13 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    Nie pomawiam, zwracam uwage ze to sa przyklady osob z PiSu do przeswietlenia przez prokurature. Walker, ogarnij sie no. Z jakiego swiata wy jestescie???

    Pomawiasz. Bo nikt ich nie skazał. Tym bardziej że mieli na to 8 lat. Tylko dyletant może tak wygadywać. Żadnych dowodów tylko same pomówienia. Zwyczajna polityczna szopka..

    3 Cytuj
  • 14 wrz 2016

    Moj kumpel zwykl gadac: sraly muszki bedzie wiosna, bedzie lepi trawka rosla,,,,,

    :-dd

    2 4 Cytuj
  • 14 wrz 2016

    zdjecie

    4 1 Cytuj

Odpowiedz