Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 10 kwi 2015

    A ja jako katolik nigdy nie zagłosuję na PO i Komorowskiego który szybko przejmował władzę w Warszawie gdy Lech Kaczyński jeszcze nie ostygnął w Smoleńsku. Do tego Tusk z łatwością oddał śledztwo Rosjanom w której zginął Prezydent naszego kraju, 9 generałów i polska elita, tak nie zachowuje się Premier suwerennego kraju !

    Efekty tego widzimy dzisiaj: nie mamy dowodów czyli wraku i czarnych skrzynek a mija już 5 lat a my dalej nic nie wiemy ... Nie ma szacunku dla takich osób które dla własnej korzyści i osiągnięcia władzy poświęcają innych !

    11 7 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Dzisiaj 5 rocznica jednej z największych katastrof w dziejach RP a Towarzysze Szmaciaki dalej ujadają.Z pewnymi ludźmi nie da się dyskutować więc lepiej milczeć.Jeżeli jakiś debil robi zarzut Dudzie że był w UD a sam członków UD całowałby po d..pie to o czym tu dyskutować?

    4 5 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    O poziomie naszych rządzących świadczy to że córki pary Prezydenckiej nikt oficjalnie nie powiadomił o śmierci rodziców że o kondolencjach nie wspomnę.
    http://wpolityce.pl/smolensk/240382-marta-kaczynska-o-10042010-tego-dnia-nikt-oficjalnie-nie-poinformowal-mnie-o-smierci-moich-rodzicow

    5 6 Cytuj
  • 10 kwi 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Widzisz Bono, jakbyś wiedział z kim tak naprawdę trzyma Duda to nie pisałbyś takich bredni. Prześledź z kim to sie gorliwie spotykał na przełomie ostatniego roku.

    Ależ to o zamachu na Dudę to był jedynie sarkazm.

    3 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 10 kwi 2015

    zdjecie

    5 8 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    zdjecie

    5 8 Cytuj
  • Andrzej 10 kwi 2015

    Cholera, na rondzie będą znicze palić...
    Kto wpadł na tak genialny pomysł?
    Poza tym nie wiedziałem, że ten postument na rondzie przedstawia Lecha Kaczyńskiego. Mi zawsze kojarzył się z fragmentem samolotu.

    Anyway trzeba będzie w niedziele przez Zarabie jeździć.

    3 7 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Ten Sujka to jakiś taki etatowy działacz PiSu, taki kiedysiejszy Sekretarz d/s Propagandy.

    Można by na tym rondzie zapalić watrę, taniej a jaki efekt?

    3 4 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Czy Sujka to kiedysiejszy Pizzaro?

    3 4 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Najpierw naucz się pisać poprawnie bo takie błędy popełniasz, że bolą oczy ...

    Czy bono to etatowy działacz propagandy Platformy Obywatelskiej, do tego szkalujący Kościół ukrywający się pod nickiem Jacenty Michorczyk ?

    Zgaduj-zgadula :-)

    5 5 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Jak nauczysz się w końcu poprawnie pisać wyraz Sójka to daj znać :-)

    Tysiące ludzi jak co roku obchodziło V rocznicę katastrofy smoleńskiej zarówno w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu jak i całej Polsce odbywały się uroczystości związane z tragedią jaka wydarzyła się 10.04.2010.

    Pamiętamy !

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    Bez prawdy o Smoleńsku nie będzie wolnej, niepodległej, silnej zapewniającej nam bezpieczeństwo i sprawiedliwy, solidarny ład społeczny Polski.

    Jarosław Kaczyński

    9 5 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Ty mi się kojarzysz ze słowem Sujka. Kiedyś dodawano jeszcze "z" po literze s .

    Ale OK, drogi Sójko, może wyciągnąłem zbyt daleko idące wnioski.
    Który to ty jesteś na tych zdjęciach?
    A jeżeli tam Cię nie ma, to może przytaczaj zdjęcia ze swojej prywatnej kolekcji a nie kopiuj na ślepo zdjęcia z skąd popadnie, bo ilość nie przekłada się w jakość.

    4 4 Cytuj
  • 11 kwi 2015
    Sójka napisał/a:

    Najpierw naucz się pisać poprawnie bo takie błędy popełniasz, że bolą oczy ...

    Czy bono to etatowy działacz propagandy Platformy Obywatelskiej, do tego szkalujący Kościół ukrywający się pod nickiem Jacenty Michorczyk ?
    Zgaduj-zgadula :-)

    Bono to Bono, ale ty jesteś kopią Pizzaro, lub go wiernie powielasz.

    Co do szkalowania kościoła, nie da się szkalować związku wyznaniowego, który stał się propagatorem idei politycznej ( coś na wzór kiedysiejszej PZPR, która kierowała siłą narodu).
    Myślałem, że od tego mamy partie polityczne
    Nie da się psuć czegoś co jest już zepsute.

    5 4 Cytuj
  • 11 kwi 2015
    bono napisał/a:

    Bono to Bono, ale ty jesteś kopią Pizzaro, lub go wiernie powielasz.

    Co do szkalowania kościoła, nie da się szkalować związku wyznaniowego, który stał się propagatorem idei politycznej ( coś na wzór kiedysiejszej PZPR, która kierowała siłą narodu).
    Myślałem, że od tego mamy partie polityczne
    Nie da się psuć czegoś co jest już zepsute.

    Zgadzam się. Zaangażowanie niektórych hierarchów i lokalnych proboszczów po stronie PiS-u to podłe szkodzenie Kościołowi.Kościół to ogół wiernych. Tacy duchowni stawiają na baczność miliony Polaków katolików.I na dobre im to nie wyjdzie.To pisowskie oślepienie źle świadczy o ich misji.

    5 5 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Witam! spójrzcie Państwo wybory się zbliżają zaczyna się na nowo "smoleńsk", osobiście mam tego dosyć... Kolejna Partia obiecuje, chce budować bezpieczeństwo! obiecanki cacanki nabudowali już tyle, że pogorszyły się nasze stosunki z sąsiadami.... To są tak podłe gry, które służą otumanieniu społeczeństwa. !!!!!
    Każdy z nich brnie do koryta!
    Czas wybrać mniejsze zło!
    Rozumu trochę ludzie !

    4 4 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Pytanie tylko kto gra Smoleńskiem,kto robi wrzutki i przecieki aby sprowokować PIS?Kto powiedział że po świętach zdetonuje dwa granaty podłożone pod PiS jak nie Misiu,najnowszy nabytek PO.Zauważyliście jak łatwo z oszołoma przepojonego nienawiścią stać się autorytetem i brylować w mediach?Wystarczy jak Kamiński wstąpić do PO i zacząć pluć na Kaczora.A Niesiołowski gdy był w ZChN to był uważany za wariata a wystarczyło że dostał kopa od Kaczyńskiego ,wstąpił do PO i zaczął pluć na PiS aby stać się gwiazdą mediów.Przykłady można mnożyć a cała szopka ze zgodą narodową to metody komunistów którzy przez lata walczyli o pokój,i budowali jak nie Front Jedności Narodu to Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego czy Wojskową Radę Ocalenia Narodowego.Kto gra podobnymi hasłami i chwytami?Kto po pięciu latach nagle chce budować pomnik ,kto podrzuca mediom kolejne nagrania tych samych taśm ?Nie wszystko można zwalić na PiS ,nie wszyscy wierzą już w prawdy objawione przez GW jej radiowęzeł czy telewizję przemysłową wyspecjalizowaną w ogłupianiu ludzi.Pełna micha i ciepła woda w kranie nie zwalnia z myślenia.

    4 4 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Śledztwo w tej sprawie to istny kabaret. Coś w stylu cyrku M-P. Trzeba mieć sporo złej woli żeby tego nie widzieć..

    5 1 Cytuj
  • 11 kwi 2015
    bono napisał/a:

    A jeżeli tam Cię nie ma, to może przytaczaj zdjęcia ze swojej prywatnej kolekcji a nie kopiuj na ślepo zdjęcia z skąd popadnie, bo ilość nie przekłada się w jakość.

    Bono- specjalnie dla Ciebie znalazłem jeszcze kilka zdjęć :-)

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    8 Cytuj
  • Andrzej 11 kwi 2015

    Jakko

    krowka123 napisał/a:

    Pytanie tylko kto gra Smoleńskiem,kto robi wrzutki i przecieki aby sprowokować PIS?
    (...)
    Pełna micha i ciepła woda w kranie nie zwalnia z myślenia.

    Ktokolwiek stoi za tym, jak zastanawiałem się, czy nie oddać głosu na Dudę, to dzisiaj, 11 kwietnia wiem, że w drugiej turze udziału nie wezmę. Dziękuję, przeszło mi, panie prezesie.
    A PO widzę, że wypuściło Niesiołowskiego na wdowy smoleńskie i Macierewicza. Ciekawe, czy ugrają coś czy jednak ludzie już poznali się na nich. Oj, kabaret do kwadratu.

    A co do ciepłej wody, to przecież droższa jest ;)
    No ale fakt, nie musimy jeszcze krzyczeć, jak Sznur (https://www.youtube.com/watch?v=dPCyR-tR4_M )

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    No a gdzie ty bohaterze, chowasz się za cudzymi plecami?
    Czy te zdjęcia są z archiwum X, a może to zdjęcia z podziemia nigdzie do tej pory nie publikowane?

    7 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Skąd ty bono wziąłeś teorię, że 20 m przed ziemią nie ma siły nośnej? Chyba że po utracie skrzydeł. Lądując siła grawitacji przewyższa siłę nośną. Jak by było tak jak mówisz, to samolot lądował by z przyspieszeniem 9,81 m/s^2.

    6 Cytuj
  • 11 kwi 2015
    bono napisał/a:

    No a gdzie ty bohaterze, chowasz się za cudzymi plecami?
    Czy te zdjęcia są z archiwum X, a może to zdjęcia z podziemia nigdzie do tej pory nie publikowane?

    Zdjęcia są z tego roku, co świadczy, że zwykli ludzie nie zapomnieli o nich jak chciałaby obecna władza :-)

    Ja niestety nie dałem rady być tego dnia w Warszawie, ale może za rok się przejadę bo wtedy rocznica wypada w niedzielę a nie w tygodniu.

    5 1 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Ktoś jeszcze wierzy w tę durną teorię o zamachu?

    5 5 Cytuj
  • 12 kwi 2015
    bill napisał/a:

    Ktoś jeszcze wierzy w tę durną teorię o zamachu?

    1. teoria nie może być durna ale np prawdziwa lub nie
    2. teoria nie jest obiektem wiary
    3. durne może być np pytanie (przykład powyżej)

    7 2 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Albo odpowiedź - j.w.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz