Forum » Myślenice SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

• adzygmunt 10.07.2010 - 17:51
    Piwa nie lubię, chyba wezmę z lodu karmi!!!
    Ludzie, ale pogoda. Spotykamy się na imprezie w Trzemeśni. Początek Niedziela /11/godz 15 gang Marcela i inne zespoły, skoki spadochronowe, grill, napoje, potancówa. Loteria fantowa, każdy los wygrywa!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2010 - 22:11
    A gdy się zabawa dobrze już rozkręci to będzie ZADYMA tak jak rok temu kompletny niewypał!!! Kto małolatom alkohol sprzedaje ??? gdzie są rodzice ???
    Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2010 - 22:27
    Cóż, delikatnie się nie zrozumieliśmy:) Pisałam o wędlinie, której nie jadam bo jest śmierdząca i nie zdrowa, mięso jadam od czasu do czasu i jest to przeważnie wołowina - minimalizuję ilość dziadostwa w mięsie - też jest faszerowana ale podobno najmniej. A czy wiecie gdzie w Myślenicach można kupić koninę? W Krakowie pod Halą ale przy takich upałach nie ryzykuję przywozu.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 7:54
    Marla-A moze psa sąsiadów albo kota zjedz-skoro za biedne KONIE się zabierasz!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 9:44
    Sylwia- Analizując twój wpis stwierdzam, że jeśli tak bronisz konie, to wynika z tego iż krowę to chyba widziałaś tylko na talerzu...
    Uważam że koń, krowa, koza, świnka etc. są tak chętnie "zjadane" ponieważ większość z nas tak naprawdę nie miała z nimi bezpośredniego kontaktu. Jest to bardzo typowe, że tak kochamy psy i koty, bo są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi.

Myślę że jakiekolwiek dzielenie zwierząt na te kochane, oraz do zjedzenia jest spowodowane tylko naszym wygodnictwem i omijaniem problemu.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 9:53
    Sylwio, ale kotów i psów już zabrakło bo zostały zjedzone, teraz trzeba się za konie brać! :)
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 10:48
    Nie wyobrażam sobie,żebym mogła zjeść mięso z biednego konia-kochane zwierzęta charują dla ludzi a potem na tależu ladują:(
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 10:58
    Kabanosik - czemu nie? Pasztet - wprost uwielbiam!
    A przecież koniki i króliczki są takie milutkie...
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 14:56
    Kabanosik w naszych sklepach to się mi wydaje zwykła cieńka kiełbasa, ale osiołek, osiołek może jest bardziej wiarygodne.
    Osiołki są pyszne i wszędzie ich pełno;)Podobnie jak małych rózowych świnek z malutkim skręconym ogonkiem, taka świnka upieczona w bułce na patelni, hhmmm palce lizać.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 21:58
    A ja kupilem w sobote wedline w janie, 30dg, byla juz pokrojona wczesniej, a dzisiaj jest juz niejadalna. No moze pies zje. Jedynie taki z niej pozytek.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2010 - 22:17
    Pies zje na pewno. Co do krojenia wędlin- nie wiem czym sie różni wędlina pokrojona powiedzmy 3 godziny przed Twoim zakupem i trzymana w chłodni jak reszta wędlin od tej pokrojonej przy Tobie? Czepiacie się. A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy krojona tego samego dnia, wystarczy przyjść do sklepu zaraz po 7 rano- pusta półka, dziewczyny kroją świeżą wędline. Jak kolejki- źle, jak pokrojona wędlina żeby usprawnić i przyspieszyć obsługę- jeszcze gorzej.
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 10:42
    A co powiecie o sklepie mięsnym " MARKAM " ?
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 11:05
    Kapitalny pod każdym względem!
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 11:08
    Fakt też to potwierdzam codziennie robie tam zakupy.
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 12:17
    -sklep kosmetyczny na rynku Kamila-nie lubię bo panie tam pracujące są po prostu niemile.Kilka razy gdy probowalam o cos zapytać to czułam sie jak intruz.

-sklep rosman- ochrona jest niesamowita:) Mlody chlopaczek( blondyn) powinien udac sie na jakis kurs zeby usmwiadomili mu jak ochraniać sklep w sposób dyskretny a nie chamski i natrętny.Nieraz za mną chodził i wpatrywał sie tak ze mialam dosyć zakupów.

-sklep miesny z kasinki- najlepsze wędliny pod słoncem!!!

-sklep z jeansami obok koscioła- fajne ciuszki!:)

-7-ka - najlepsze lody pod słoncem!chociaz ceny to przegięcie..:(

-kwiaciarnia na ul pilsudskiego- piekne bukiety!w cegielni podobnie ale sporo drożej...

-kebab na zarabiu - ale bylam świadkiem jak chloapczek kroił nieumyte pomidory i pieczarki -brudne:( teraz mam obrzydzenie i juz kebabów mimo ze dobre nie jadam...

-pizzeria kolo policji- najlpesza ale lokal odstrasza wystrojem z lat 90-tych.

-warzywniak- lubie ten na osiedlu i przy banku.

Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 16:07
    a co sądzicie o sklepie "Big Star" ??
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 16:58
    mnie tez denerwuje ta ochrona w rossmanie a szczególnie ten mały blondynek
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 19:08
    a o sklepie"FART"
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 20:31
    ten pomysł z wcześniejszym krojeniem szynek i sera w JANIE JEST CHORY!!!!!!!!!!!! mam nadzieję że to się zmieni i to jak najszybciej bo jak nie to ja na pewno nie kupię tam już więcej ani szynki ani sera jak za pewne wielu ludzi!!!!!!!! ja nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na zeschnięta wędlinę i ser!!!!!!!!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 20:45
    ten sklepik z ubraniami Fart jest beznadziejny nie lubię tam chodzić więc w ogóle już tam nie chodzę ubrania mają syfne i obsługa jak dla mnie jest beznadziejna...............
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 21:23
    Sory Fart jest OK pomyliło mi się z jarzynowym na Konopnickiej.
    Cytuj Zgłoś
  • 13.07.2010 - 21:34
    no i nic mi się jednak nie pomyliło fart jest beznadziejny a jarzynowy na konopnickiej jest ok więc jarzyniaka polecam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahaha.........
    Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2010 - 6:21
    ja lubie rosmana fajne promocje , ubrania to lejdis ,jedzonko kurdesz - duzy wybór mają ,jan też ale w Dobczycach .
    Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2010 - 19:13
    a ja przeżyłam chwile dziś grozy gdy łapałam w zębach tzn. pawia:) czyli wymioty, poszłam "do lisa" na piętro gdzie mieszczą się ciuchy na kilogramy i nie wytrzymałam po prostu POTWORNY SMRÓD!!!!!!!!!!dziwię się temu tłumowi kobiet tam kupujących że na nie nie działał widocznie ja jestem delikatną wyczuloną na smrody osóbką:) ale poważnie nowy lokal cały oszklony i żeby nie było klimatyzacji, choćby wentylacji albo uchylonych okiem...niestety WIELKI MINUS dla tego sklepu!!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 14.07.2010 - 21:49
    Podziwiam, nic nie widziałem na podłodze. Masz szczelne zęby!!!
    Cytuj Zgłoś
  • Kamila 15.07.2010 - 8:35
    no cóż... zapach jak w ciucholandzie... :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2010 - 11:17
    kamilka ja rozumiem że to nie versacze tylko sklep z ciuchami noszonymi i bywam tam co jakiś czas ale w te upały powinni coś zrobić ten smród czuję jeszcze dziś :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2010 - 12:28
    I pijaka bo każdy pijak to złodziej !
    Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2010 - 22:22
    problem w tym, że niektórzy nie rozumieją, że tego typu ciuchy nie są dezynfekowane, co z tego, że je wypierzesz -bakterie chorobotwórcze giną dopiero w 100 stopniach Celsjusza a większość ubrań można prać max w 40 stopniach. Dziwię się, że tyle kobiet kupuję odzież używaną. Pomyślcie ile toksyn wydzielamy np w takie upały.. Wiadomo, że niskie ceny kuszą ale ja wolę mieć mniej rzeczy a przynajmniej nowe.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2010 - 23:51
    najgorszym sklepem w myslenicach kosmetycznym jest drogeria pod arkadami;laski obserwuja ludzi jak jakis zlodzei nie ma tam jak dosc do czego kolwiek bo w kazdym kacie stoja po 4 osoby i obgaduja
    Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2010 - 19:06
    zal ludzi kupujacych w ciucholadnach lol2
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2010 - 20:15
    Ale gafa oczywiście chodziło mi o Kochland to z gorąca no i te kilka piwek na rynku.
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 13:01
    tak w Rossmanie jak kupowałem pare rzeczy to ochroniarz chodził za mną krok w krok ,a jak na niego spojrzałem to udawał że poprawia towar
    Skąd ja to znam...
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 14:25
    Chciałabym kupić sukienkę na wesele, czy możecie mi polecić jakiś sklep z ładnymi sukienkami i zależy mi na tym, żeby się nie powtarzały, tzn. nie chcę się spotkać z kilkoma innymi osobami w tej samej kreacji na weselu. Jest w ogóle taki sklep w Myślenicach? Z góry dziękuję za pomoc :)
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 15:45
    Zapomnij. Lepiej uszyć.
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 15:58
    Pati to sobie uszyj
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 16:03
    kup sobie w ciucholandzie i po problemie!!!!!!!!!!!!:D:D
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 18.07.2010 - 17:24
    Wybierz się do Krynicy Zdroju, koniecznie w poniedziałek Tam jest morze ciuchów z tzw drugiej ręki. Nie znajdziesz lepszego wyboru i co oczywiste powtarzalnego. Koszt takiej kreacji na pewno nie przekroczy kosztów jazdy. Przy okazji "obkupisz" się w w rzeczy, które są i nie są Ci potrzebne a podobające się!!!
    Ps napij się Słotwinki za moje zdrowie.
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2010 - 19:12
    Ja bardzo lubie ubierać sie w sklepie na rynku COTTON CLUB. Pani ktora tam sprzedaje jest bardzo uprzejma,uśmiechnieta i zawsze świetnie doradzi. Ogólnie sklep jest czysty i jest duży wybór ubrań z przystepna cena tańszą niż np w krakowie.
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 8:06
    Co sądzicie o sklepie JENS Word?
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 14:24
    co sądzicie o sklepie z markową odzieżą koło steka? dawny warzywniak!
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 21:25
    W Janie na pietrze, sklep z odzieżą młodzieżową, blondynka z kręconymi włosami. Wchodzę mierzę trzy pary spodni, dziękuję, nie kupuję, bo zupełnie "nie leżą",wychodzę i na wystawie następnego butiku widzę fajną bluzkę, więc tam zaglądam. Po chwili słyszę na korytarzu ową blondynkę, cytuję:" POMIERZYŁA SUKA I NIC NIE KUPIŁA". Dodam tylko, że nigdy nie mierzę a nawet nie chodzę po sklepach jeśli nie mam zamiaru coś kupić, bo po prostu mam za mało wolnego czasu na takie łażenie. Uprzedzając komentarze wiem jak trudno być cały dzień uśmiechniętą i zadowoloną, gdy pracuje się w sklepie, bo parę lat temu tak właśnie zaczynałam drogę zawodową. Podsumowując jeśli się jest chamem to ładne ciuchy,fryzura itp tego nie zmienią.
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 21:55
    polecasz COTTON CLUB na rynku???
    tam ceny to przegięcie a do tego zadna rewelacja...co tam wejde to nic mi sie nie podoba...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 22:45
    Panie to tylko tak o ciuchach i ciuchach, a nikt tu ani słowem nie pisze gdzie w mieście można kupić skrętkę miedzianą o przekroju 2,5mm do okablowania bi-wiringu.
    Cytuj Zgłoś
  • Damian 19.07.2010 - 23:32
    A ja tam nie wiem jaki gdzie jest sklep wiem jedynie że bardzo dobry sklep to "KaZ" Cyfra Plus obok postoju taksówek , wszystko super doradzają w kupnie sprzętu RTV czy AGD , miła obsługa , można porozmawiać , naprawdę same plusy , sam tam kiedyś miałem praktyki więc znam tych ludzi już jakieś 4 lata . Co do tego co napisał Pawlo , zgadzam się z tobą może nie widziałem jak kierowcy busów każą wysiadać ludziom gdy bus jeszcze nie został zatrzymany ale wiem jak traktuję co nie którzy ludzi zamiast być miłych uprzejmym kierowcą wytłumaczyć jak ktoś np pierwszy raz w Myślenicach jest i nie wie gdzie jaki bus jedzie a są takie przypadki , zamiast to wytłumaczyć co jak i gdzie bo nic im się nie stanie a człowiek lepiej się poczuje wiedząc , to często zdarza się ze kierowca busów np Trzebunia , powie jakiś głupi tekst gdzie człowiek pytający widać że ma dość... szkoda że nie którzy nie potrafią być mili , następna opcja kierowcy busów Pcim Sucha - Myślenice , jest tam dwóch takich gdzie przez radio CB przy ludziach czy są dzieci czy też ich nie ma potrafią gadać takie rzeczy że naprawdę można tylko stwierdzić jedno brak im jakiej kolwiek kultury .
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 23:36
    adz dziękuję za pomoc, ale nie włożyłabym używanej odzieży. Pozdrawiam Cię serdecznie. Za Twoje zdrówko wypiję "Trzemeśniniankę" ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 23:41
    O to chyba jakiś bimber.
    Cytuj Zgłoś
  • 20.07.2010 - 18:01
    po wypiciu "Trzemeśnianki" doszłam do wniosku że nie ma jak ciuszek używany można kupić założyć zaraz wyrzucić bo taniutki jakie oszczędności :):)
    Cytuj Zgłoś
  • 20.07.2010 - 19:32
    A ja byłam w tym nowym sklepie z odzieżą markową koło steka, ciuszki fajne, ceny już mniej.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 20.07.2010 - 20:16
    Pati już lepiej się czuje poskutkowało!!!
    Pij więcej hi, hi!
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz